پدر عروسک ها پدر عروسک ها .

پدر عروسک ها

معرفی تولیدات گروه صنعتی حفاظ سازه


استفاده از حفاظ پنجره و یا نرده آهنی پنجره، نقش زیادی در تامین امنیت ساختمان های اداری و مسکونی دارد. بسیاری از ساختمان ها در موقعیتی قرار گرفته اند که پنجره های آن ها از بیرون قابل دسترس است و ساکنان آن ها مواقعی که در خانه حضور ندارند، نگران امنیت منزل خود می باشند که با به کار بستن حفاظ پنجره و سایر وسایل امنیتی مانند درب آکاردئونی، حفاظ آهنی روی دیوار و ... می توانید با خیال راحت از منزل خود خارج شوید.

قبل از انتخاب و خرید حفاظ پنجره باید با انواع و ویژگی های هر کدام از آن ها آشنایی داشته باشید که در این مقاله به معرفی آن ها می پردازیم.


انواع حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن، بهترین انتخاب برای ساختمان های نوساز و جدید می باشد. اگر شما برای ساختمان جدید خود یک حفاظ پنجره معمولی انتخاب کنید، در واقع از زیبایی و جلوه نمای ساختمان خود کاسته اید و با وجود هزینه های زیادی که صرف نمای ساختمان کرده اید، جذابیت لازم را در آن نمی بینید.

 

نرده شاخ گوزنی

 

شما می توانید حفاظ پنجره مدرن را با توجه به مدل و نوع پنجره خود تهیه نمایید و انتخاب منحصر به فردی داشته باشید.

حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره مدرن، شباهت های فراوانی با یکدیگر دارند و تنها تفاوت آن ها در جزئیات می باشد که آن هم توسط سازندگان با تجربه و متخصص قابل تشخیص است. در طرح ها و شکل های حفاظ پنجره فرفورژه، تنوع زیادی وجود دارد که با کمک سازنده ای که تجربیات کافی داشته باشد می توانید مدلی جذاب و زیبا را از میان آن ها داشته باشید.

حفاظ پنجره ثابت، حفاظی است که سالیان سال در ساختمان ها و پنجره های زیادی مورد استفاده قرار گرفته و محافظ ایده آلی به شمار می آید.

ساخت و نصب حفاظ پنجره ثابت ساده تر از سایر انواع حفاظ پنجره می باشد و به همین دلیل قیمت مناسب تری دارد. موقع نصب این نوع حفاظ باید اصولی را رعایت کرد که در صورت عدم رعایت، امنیت لازم را به پنجره شما نخواهد داد.

حفاظ پنجره متحرک یا تاشو در قسمت ورودی خانه نصب می شود. مهم ترین مزیت حفاظ پنجره متحرک این است که در مواقعی که اجازه و امکان نصب انواع دیگر حفاظ پنجره در نمای ساختمان وجود ندارد، می توان به راحتی از این نوع حفاظ استفاده کرد.


نکته اصلی در داشتن حفاظ پنجره متحرک این است که باید یادتان باشد که آن را موقع خروج از منزل ببندید.

در غیر این صورت انگار حفاظی برای پنجره شما وجود ندارد.

قیمت نهایی حفاظ پنجره به عوامل متعددی مانند میزان آهن به کار رفته در آن، مدل نرده پنجره و هزینه ساخت و نصب آن بستگی دارد.

برای کاهش هزینه حفاظ پنجره می توان از نمونه کارهای قبلی و یا طرح های آماده استفاده کرد.

رعایت فاصله مناسب و استاندارد میان میله های افقی و عمودی در حفاظ پنجره، قیمت آن را تا حد زیادی کاهش می دهد.


معرفی درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از دیگر وسایل ضروری برای تامین حفاظت و امنیت خانه می باشد که در واقع مانند یک دزدگیر عمل می کند. ویژگی اصلی درب آکاردئونی، داشتن قفلی است که با هر کلیدی باز نمی شود، فقط یک کلید دارد و حتی کلید ساز هم برای باز کردن آن باید کلید اصلی را داشته باشد.

 

 

میله های درب آکاردئونی باید از استحکام کافی برخوردار باشد و با هر فشار و ضربه ای به راحتی نشکند.

شما باید خانه و آپارتمان خود را مانند یک گاو صندوق بدانید و امنیت را در آن هر چه بیشتر برقرار نمایید.

درب آکاردئونی هم ظاهر جذابی به خانه شما می دهد و هم هیچ راهی برای ورود به ساختمان شما باقی نمی گذارد. 

قیمت نصب و ساخت درب آکاردئونی نسبت به مزیت های بی شمار آن بسیار مناسب است و مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت برای تامین امنیت ساختمان شما می باشد. 

ویژگی دیگر درب های آکاردئونی این است که فضای کمتری را نسبت به دیگر انواع درب ها اشغال می کند و به همین دلیل علاوه بر مناطق مسکونی و تجاری برای انباری ها و مغازه ها هم مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از قفل های مخفی و تعداد حلقه های قفل بیشتر در بدنه درب آکاردئونی، امنیت آن را افزایش می دهد.

درب آکاردئونی از دو گل تا پنج گل وجود دارد که نوع سه گل بهترین مدل این نوع درب می باشد.

منظور از گل، تعداد مشبک های به کار رفته در درب آکاردئونی می باشد.


معرفی حفاظ آهنی روی دیوار

علاوه بر درب و پنجره، دیوارهای خانه هم مخصوصا خانه های ویلایی که دارای دیوارهای کوتاه هستند، به حفاظ نیاز دارند. 

حفاظ آهنی روی دیوار با افزایش ارتفاع دیوار، امکان ورود به داخل ساختمان را به حداقل می رساند.

حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم و حفاظ نخل مرداب از انواع مدرن و زیبای حفاظ دیوار هستند که جایگزین حفاظ های نیزه ای و یا سیم خاردارهای گذشته شده اند.

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در کنار تامین امنیت کامل، قیمت مناسب تری دارند. اما حفاظ هایی مانند حفاظ لیلیوم به دلیل زیبایی بصری و طراحی فوق العاده ای که دارند نسبتا گران تر هستند.

در ادامه، قیمت حفاظ شاخ گوزنی را به دلیل کاربرد و صرفه جویی بیشتر در هزینه ها بررسی می کنیم.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عواملی مانند ضخامت میلگرد های به کار رفته در آن، ارتفاع حفاظ، تراکم ردیف ها و نوع جوشکاری و رنگ کاری حفاظ بستگی دارد.

با افزایش ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی قیمت آن هم افزایش می یابد که در ارتفاع های مختلفی مانند یک متر تا یک و نیم متر و 90 سانتی متر تا 120 سانتی متر ساخته می شود. اما خریدار می تواند با توجه به بودجه، نیاز و محدودیت های ساختمان خود ارتفاع های متغیری از 40 سانتی متر تا 200 سانتی متر هم سفارش دهد.


به تعداد ردیف های به کار رفته در طول یک متر از حفاظ شاخ گوزنی، تراکم گفته می شود. بدیهی است که هر چه تراکم بالاتر باشد فضای خالی کمتری در حفاظ شاخ گوزنی دیده می شود و امنیت و قیمت حفاظ بیشتر می شود.

توجه داشته باشید که سودجویان در بحث تراکم بیشترین کم فروشی را دارند و با کم کردن وزن حفاظ و تغییراتی در شکل ظاهری و یا استفاده از میلگردهای نازک و رنگ بی کیفیت، حفاظی با قیمت پایین تر و امنیت ضعیف تر به خریدار می فروشند.

 در حفاظ شاخ گوزنی، دو نوع جوشکاری با گاز دی اکسید کربن و جوشکاری الکترود وجود دارد.

جوشکاری تحت گاز دی اکسید کربن، مانع نفوذ هوا به نقطه جوش می شود و اتصال محکم تری در بین قطعات  خواهیم داشت.

جوشکاری الکترود، اتصال ضعیف تر و قیمت پایین تری نسبت به جوشکاری با گاز دی اکسید کربن دارد.

برای رنگ کاری حفاظ روی دیوار، دو نوع رنگ مایع و رنگ کوره ای الکترو استاتیک به کار می رود.

رنگ کوره ای الکترواستاتیک به دلایلی مانند ماندگاری و مقاومت بالا در مقابل سرما و گرما، استفاده از رنگ پودری، نیاز به کوره پخت رنگ و زمان رنگ آمیزی بیشتر، قیمت بالاتری دارد.

 

معرفی سر درب

استفاده از سر درب، جلوه و زیبایی بیشتری به نمای ورودی ساختمان شما می دهد و در بعضی مدل ها نقش یک حفاظ ایمن را هم ایفا می کند.

سر درب مدرن، سر درب سنتی و کلاسیک و سر درب لاکچری از انواع سر درب ها می باشد که با توجه به نمای ساختمان خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

از مزایای استفاده از سر درب، پوشش کامل درب و ستون های درب و جلوگیری از کثیف شدن آن ها و

استفاده از آن به عنوان یک سقف کاذب برای محافظت از درب در مقابل عوامل جوی  می باشد.

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۹:۳۱ توسط:پدر عروسک موضوع: نظرات (0)

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی

اسباب بازی

مراجعه به اسباب بازی فروشی و خرید اسباب بازی یکی از مهم ترین و همچنین شیرین ترین بخش های زندگی پدر و مادرانی است که منتظر تولد فرزندشان هستند. خرید اسباب بازی پیش از تولد کوچولوها آغاز می شود و حتی تا سنین بالا ادامه می یابد.

اما چیزی که خیلی مهم است این است که آیا موقع خرید اسباب بازی برای بچه ها سن آنها، روحیات و ویژگی های رفتاری آنها، اطلاعات و آگاهی های آنها نسبت به اشیای پیرامون و علایق و دانش بچه ها را در نظر می گیریم ؟!

خیلی از پدر و مادرها موقع خرید از اسباب بازی فروشی  فقط از دید خودشان اقدام به خرید می کنند و حتی سعی می کنند نظر و ایده خود را به بچه ها تحمیل کنند. البته شاید چون از نظر خودشان اسباب بازی قشنگ و زیبا است، آن را برای کودک شان می خرند و توجهی به اینکه آیا آن اسباب بازی متناسب با سن کودک است یا نه ندارند.

گاهی کودکان از یک اسباب بازی پلاستیکی و ارزان مانند اسباب بازی فکری پسرانه ابلون و یا اسباب بازی تفنگ بادی توپی خیلی بیشتر از یک اسباب بازی گران و پیچیده لذت می برند. بهتر است والدین بدانند هر قدر اسباب بازی شکل ساده تر و ابتدایی تری داشته باشد، قوه تخیل فرزندان بیشتر تحریک خواهد شد. در ادامه یک نمونه از اسباب بازی های پرطرفدار پسرانه و یک نمونه از اسباب بازی های بسیار محبوب دخترانه و یک نمونه هم از اسباب بازی های مشترک را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

اسباب بازی قطار دودزا بزرگ

بسیاری از مغازه های اسباب بازی فروشی برای ما بزرگ تر ها هم جذاب و جالب هستند چرا که پر از چیزهای رنگارنگ و سرگرم کننده است. به طور مثال اسباب بازی قطار دودزا جز همان اسباب بازی هایی است که بزرگترها هم هنوز دوستش دارند و از بازی و تماشای آن لذت می برند.

  

ربات انگشتی بچه میمون

ربات انگشتی تک شاخ و ربات میمون بند انگشتی فینگرلینگز نوعی اسباب بازی کوچک و سرگرم کننده است که کارهای جالبی انجام می دهد و صداهای خاصی تولید می کند. گاهی بی ادب می شود و آروغ می زند و گاهی می خوابد و خروپف می کند. اگر برایش بوس بفرستید خوشحال می شود و تشکر می کند. خرید ربات انگشتی اسب تک شاخ و ربات میمون بند انگشتی فینگرلینگز در فروشگاه دالیدل موجود می باشد.  فرصت ربات میمون بند انگشتی مدل سخنگو ارزان را از دست ندهید.

هزاران سال است که اولین وسیله سرگرمی که انسان ها با آن از همان اوایل کودکی آشنا می شوند عروسک است. عروسک های پارچه ای اولین عروسک های دست ساز بشر هستند که سهم زیادی در بازی های کودکانه انسان ها بازی دارند. پس از عروسک های پارچه ای و گرایش انسان ها به زندگی دسته جمعی عروسک و اسباب بازی چوبی به عنوان وسایل سرگرم کننده بچه ها جای خود را در آغوش آنها باز کردند.

 

کامیون مایلر


کامیون از جمله وسایل نقلیه ای است که کار آن باربری است. نوع باربری و استفاده از این خودرو برای ترابری یکی از دلایل جذابیت آنها برای بچه ها است. کامیون ها انواع مختلفی دارند که عبارتند از: کامیونت یا خاور، کامیون های دو محوری، کامیون های سه محوری، کشنده یا تریلی، کمرشکن و بوژی کش. در بین تمام این موارد نوع کامیون مایلر که در کوچه و خیابان هم زیاد دیده می شود ، از همه بیشتر مورد توجه بچه ها قرار گرفته است. اگر دوست داشتید یک کامیون مایلر بزرگ و شیک برای فرزندتان بخرید، فروشگاه اینترنتی دالیدل یکی از جمله فروشگاه هایی است که خدمات خیلی خوبی دارد و به شما توصیه می کنیم حتماً از دالیدل بخرید.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۲:۵۷ توسط:پدر عروسک موضوع: نظرات (0)

عروسک های فانتزی فشن

عروسک فانتزی

 
عروسک های مد که در نوعی عروسک فانتزی به حساب می آید، عروسک هایی هستند که ظاهر عروسک ها بسیار پر زرق و برق اند و جلوه خاصی دارند. این عروسک ها نه تنها در نوع لباس ها بلکه در ظاهر و صورت عروسک ها نیز متفاوت اند. همچنین اندام لاغر و کشیده شخصیت های عروسکی نیز یکی دیگر از ویژگی های خاص عروسک های فانتزی مد می باشد. 4  نمونه بسیار محبوب از عروسک های فانتزی مد را در اینجا با هم بررسی می کنیم.

 

اسباب بازی شانسی ال او ال سورپرایز

اسباب بازی شانسی ال او ال سورپرایز  نوعی عروسک است که در رده عروسک های مد قرار می گیرد و کودکی را پیدا نمی کنید که آنها را دوست نداشته باشند. ال او ال در دو طرح خواهر بزرگتر و خواهر کوچکتر تولید می شود که امکان خرید عروسک های ال او ال سورپرایز در دالیدل وجود دارد. این عروسک ها برای گروه سنی بالای شش سال مناسب است و استفاده از آنها برای بچه های کمتر از چهار سال ممنوع اعلام شده است. پس احتیاط کنید.

عروسک های ال او ال عروسک هایی اند که چند سالی است که باربی ها را کنار زده است و توانسته است عنوان پر فروش ترین عروسک فانتزی مد در امریکا را کسب کنند. چیز جالب دیگری که درباره عروسک ال او ال سورپرایز خیلی جالب است این است که توانسته است سه سال پیاپی موفق به دریافت عنوان بهترین عروسک جشنواره بین المللی توتی شود.

جایزه بهترین عروسک

جشنواره و فستیوال توتی در واقع جایزه اسکار در دنیای عروسک و اسباب بازی ها می باشد که هر سال در امریکا برگزار می شود. اگر دوست داشتید درباره این جایزه بیشتر بدانید در سایت دالیدل مقاله مفصلی درباره جایزه TOTY نوشته شده است که برندگان دوره قبل را نیز معرفی کرده است. بد نیست مقاله دالیدل درباره جایزه توتی را نگاهی بیاندازید. موضوعات جذابی در آن نوشته شده است. برای مشاهده این مقاله روی عبارت جایزه اسباب بازی کلیک کنید.

عروسک ال او ال چیست

عروسک ال او ال سورپرایز را دیدید؟ شما یک جعبه کوچولوی شانسی می خرید و فقط زمانی که جعبه را باز کنید می فهمید کدام عروسک lol را با چه اکسسوری هایی نصیب شما شده است. بسته های کروی عروسک lol مانند پیاز لایه لایه است و در هر لایه یکی از اکسسوری های عروسک مانند کفش او قرار دارد. کودکان با باز کردن هر لایه یکی از اکسسوری های عروسک را کشف می کنند و باید حدس بزنند که چه عروسکی در مرکز جعبه نشسته است. این اکسسوری می تواند لباس، کفش، گوشواره یا هر چیز دیگری باشد.

اسباب بازی شانسی ال او ال سورپرایز هفت لایه دارد. در لایه اول یک پیام سیکرت وجود دارد که از روی آن باید حدس بزنید کدام شخصیت در بسته قرار دارد. در لایه بعدی نیز یک برچسب کلکسیونی و در لایه های بعدی اکسسوری های او قرار دارد. در مرحله آخر نیز خود عروسک lol وجود دارد.

عروسک کندی لاک


در کنار عروسک های lol عروسک های دیگری هستند که در دنیای عروسک های مد به شدت مورد توجه قرار گرفته اند و رقیبی جدی برای ال او ال ها به حساب می آیند. عروسک کندی لاک عروسکی با موی پشمکی و بسیار بلند است. البته موهای عروسک شانسی کندی لاک به نرمی پشمک هم هست. عروسک های شانسی کندی لاک در رده عروسک های کلکسیونی و همچنین عروسک های مد قرار می گیرند. کندی لاک ها عروسک هایی اند که آب از دهان بیننده راه می اندازند. از بس که شیرین و خوشمزه به نظر می رسند! کسی که این عروسک بی نظیر را ساخته است، تمام هم و غم خود را صرف این کرده است تا اشتهای مخاطب را برانگیزد و کاری کند که به شدت هوس شیرینی و آبنبات کنید.

اسباب بازی کندی لاک نمونه ای بی نظیر از ذوق سازنده است که توانسته است عروسک کندی لاک بستنی چوبی را خلق کند. عروسک کندی لاک بستنی چوبی در واقع یک بسته بندی با طرح بستنی چوبی یا همان بستنی قیفی می باشد که حتی از نظر بسته بندی نیز توانسته است مخاطب های زیادی را جذب کند. از این نظر باید به این سازنده آفرین گفت.

سومین عروسک های دنیای فانتزی مد عروسک های کندی لاک هستند. کندی لاک ها خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوشگل و شیرین و بامزه اند. قد عروسک کندی لاک کوتاه است اما موهایش 5 برابر خودش طول دارد. کندی لاک ها عروسک هایی اند که موهای پشمکی و معطر دارند. همچنین موهای عروسک کندی لاک قابل بافتن است و دخترهایی که از آرایش کردن و مو شانه کردن خوششان می آید به شدت طرفدار این عروسک ها هستند.

عروسک کندی لاک در جعبه هایی قرار دارند که شکل بستنی چوبی است و طوری بسته بندی شده است که خود عروسک لابه لای موهایش پنهان است. 12 نوع شخصیت کندیلاک وجود دارد که خیلی از بچه ها کلکسیونر کندی لاک اند و سعی می کنند 12 شخصیت کندی لاک را جمع کنند. 

عروسک باربی

عروسک های باربی یکی از قدیمی ترین عروسک های فانتزی مد هستند. باربی ها بیش از نیم قرن پرفروش ترین عروسک های مد در بازار جهانی بودند. باربی ها حواشی زیادی هم داشتند. یکی از مهم ترین حواشی ها سندروم باربی بود. سندورم باربی نوعی اختلال روانی است که باعث می شود تا بچه ها از بدن و اندام خود ناراضی باشند و همواره سعی کنند تا خود را شکل باربی درآورند.

پرنسس های دیزنی

مشخصات و قیمت عروسک پری دریایی و فیگور پری دریایی طرح کیوپاسکت در دالیدل دنیای بهترین عروسک ها با قیمت ارزان و قد 15 سانتی و وزن بسیار سبک همچون پر قو.  دالیدل دنیای عروسک های خاص فیگور پری دریایی را برای شما با قیت ارزان آورده است.

  

با دالیدل خوش بگذرونید!

https://DaliDel.com 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۳:۲۷ توسط:پدر عروسک موضوع: نظرات (0)