پدر عروسک ها پدر عروسک ها .

پدر عروسک ها

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی

اسباب بازی

مراجعه به اسباب بازی فروشی و خرید اسباب بازی یکی از مهم ترین و همچنین شیرین ترین بخش های زندگی پدر و مادرانی است که منتظر تولد فرزندشان هستند. خرید اسباب بازی پیش از تولد کوچولوها آغاز می شود و حتی تا سنین بالا ادامه می یابد.

اما چیزی که خیلی مهم است این است که آیا موقع خرید اسباب بازی برای بچه ها سن آنها، روحیات و ویژگی های رفتاری آنها، اطلاعات و آگاهی های آنها نسبت به اشیای پیرامون و علایق و دانش بچه ها را در نظر می گیریم ؟!

 

 

خیلی از پدر و مادرها موقع خرید از اسباب بازی فروشی  فقط از دید خودشان اقدام به خرید می کنند و حتی سعی می کنند نظر و ایده خود را به بچه ها تحمیل کنند. البته شاید چون از نظر خودشان اسباب بازی قشنگ و زیبا است، آن را برای کودک شان می خرند و توجهی به اینکه آیا آن اسباب بازی متناسب با سن کودک است یا نه ندارند.

گاهی کودکان از یک اسباب بازی پلاستیکی و ارزان مانند اسباب بازی فکری پسرانه ابلون و یا اسباب بازی تفنگ بادی توپی خیلی بیشتر از یک اسباب بازی گران و پیچیده لذت می برند. بهتر است والدین بدانند هر قدر اسباب بازی شکل ساده تر و ابتدایی تری داشته باشد، قوه تخیل فرزندان بیشتر تحریک خواهد شد. در ادامه یک نمونه از اسباب بازی های پرطرفدار پسرانه و یک نمونه از اسباب بازی های بسیار محبوب دخترانه و یک نمونه هم از اسباب بازی های مشترک را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

اسباب بازی قطار دودزا بزرگ

بسیاری از مغازه های اسباب بازی فروشی برای ما بزرگ تر ها هم جذاب و جالب هستند چرا که پر از چیزهای رنگارنگ و سرگرم کننده است. به طور مثال اسباب بازی قطار دودزا جز همان اسباب بازی هایی است که بزرگترها هم هنوز دوستش دارند و از بازی و تماشای آن لذت می برند.

  

ربات انگشتی بچه میمون

ربات انگشتی تک شاخ و ربات میمون بند انگشتی فینگرلینگز نوعی اسباب بازی کوچولو سرگرم کننده است که کارهای جالبی انجام می دهد و صداهای باحالی تولید می کند. گاهی بی ادب می شود و آروغ می زند و گاهی می خوابد و خروپف می کند. انقدر لوس است که اگر برایش بوس بفرستید خوشحال می شود و ذوق زده می شود. خرید ربات انگشتی اسب تک شاخ و ربات میمون بند انگشتی فینگرلینگز در فروشگاه دالیدل در لیست حراجی ها قرار دارد.  فرصت خرید ارزان قیمت ربات میمون بند انگشتی مدل سخنگو ارزان را از دست ندهید.

 

کامیون مایلر


کامیون از جمله وسایل نقلیه ای است که کار آن باربری است. نوع باربری و استفاده از این خودرو برای ترابری یکی از دلایل جذابیت آنها برای بچه ها است. کامیون ها انواع مختلفی دارند که عبارتند از: کامیونت یا خاور، کامیون های دو محوری، کامیون های سه محوری، کشنده یا تریلی، کمرشکن و بوژی کش. در بین تمام این موارد نوع کامیون مایلر که در کوچه و خیابان هم زیاد دیده می شود ، از همه بیشتر مورد توجه بچه ها قرار گرفته است. اگر دوست داشتید یک کامیون مایلر بزرگ و شیک برای فرزندتان بخرید، فروشگاه اینترنتی دالیدل یکی از جمله فروشگاه هایی است که خدمات خیلی خوبی دارد و به شما توصیه می کنیم حتماً از دالیدل بخرید.

 

 


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 5
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۲:۵۷ توسط:پدر عروسک موضوع: نظرات (0)